Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Послуги екскаватора, самоскида, Білогородка, Бобриця, Гореничі, Ігнатовка, Шевченкове

7-04-2016, 12:37  ---Одна година їзди на цьому велосипеді допоможе висвітлювати весь будинок 24 годин
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!

Одна година їзди на цьому велосипеді допоможе висвітлювати весь будинок 24 годин

Одна година їзди на цьому велосипеді допоможе висвітлювати весь будинок 24 годин

Година їзди на цьому велосипеді допоможе висвітлювати весь будинок протягом доби

Ви б займалися кожен день по годині фіззарядкою, якби ці тренування живили ваш будинок електроенергією протягом двадцяти чотирьох годин?

Люди часто скаржаться на великі витрати на оплату електроенергії та на те, що у них «ніколи не вистачає часу на фізичні вправи». Новий винахід напевно допоможе їм вирішити обидві проблеми.

І, найголовніше, новий пристрій для отримання безкоштовної енергії дає можливість поліпшити життя 1,3 мільярда людей по всьому світу, які живуть в злиднях без доступу до електрики.

Як демонструє нижче творець гібридного велосипеда для безкоштовного електрики Манодж Бхаргава, пристрій дозволяє генерувати електрику в домашніх умовах, завдяки звичайній ранкової фіззарядки.

Коли людина крутить педалі велосипеда, він пускає в хід маховик, що обертає генератор і заряджає батарею. Однієї години, витраченого на крутіння педалей, досить для освітлення сільського будинку протягом 24 годин.

Одна велосипедна установка може забезпечити невелике село електрикою, якщо кожна сім'я буде витрачати по годині в день, щоб крутити педалі.

У розвинених країнах велосипед можуть використовувати, щоб скоротити витрати на електроенергію, і для боротьби з ожирінням.

До всього іншого, це екологічно чистий спосіб генерації електроенергії. Підприємець збирається в наступному році поширити 10 тисяч велосипедів по всій Індії. Крім того, він пообіцяв витратити 90 відсотків свого майна на благодійні цілі і нові дослідження.

Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2019. bilogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2019 Studio F26