Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Послуги екскаватора, самоскида, Білогородка, Бобриця, Гореничі, Ігнатовка, Шевченкове

14-10-2011, 11:55  ---Столичні податківці захопили офіс воїнів-афганців...помилково... во дают!!!
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!
Столичні податківці захопили офіс воїнів-афганців...помилково... во дают!!!

Столичні податківці захопили офіс воїнів-афганців...помилково... во дают!!!
Стінка на стінку - у Києві вчора з’ясовували відносини афганці і податківці. Останні заблокували митарів у власному офісі, коли ті прийшли з обшуком. Пізніше з’ясувалося, податківці банально помилилися адресою. Та за неуважність і побиту секретарку доведеться відповідати за статтею.

Опів на одинадцяту до офісу аганців прийшли шестеро, розповідає секретарка. Гості не представилися і не показали посвідчення. Жінку нейтралізували силою, тепер та має синець на обличчі і розбиту руку.

"Меня оттолкнули, ударили по лицу. Оттолкнули и ворвались люди в штатском. Не как милиция, а как бандиты. Без удостоверений, без ничего", - розповідає секретар Об'єднання воїнів-афганців Юлія Літохіна.

"Коли я побачив таку справу, я втрутився. Вони мене завалили на підлогу, порвали штани. Коли я запитав, чи можу я вийти і зробити дзвінок, вони дзвінок робити не дозволили", - продовжує секретар Об'єднання воїнів-афганців Олександр Таран.

Згодом виявилося: це - столичні податківці. Ордер на обшук приміщення мають, але, чомусь, з Макіївського міського суду. Згодом до гостей прибула підмога - податкова міліція.

"Що шукали взагалі? Що за обшук? - Документи, які мають значення по справі. - А яка справа? - Кримінальна справа по ухиленню від сплати податків за статею 211, частини третьої. - А хто ухилявся? Від чого ухилявся? Які податки? Розміри? - Це вже запиатння до слідчого. Я не можу коментувати кримінальну справу", - так пояснив це захоплення заступник начальника відділу УПМ ДПА у м. Києві Олександр Парфиненко.

Афганці і собі підтримку покликали - народних депутатів. А доки ті їхали, зачинили непроханих гостей у своєму офісі. Депутати заявили : так влада тисне на організаторів мітингу, запланованого на 14 жовтня

"У даний момент мої колеги, 2 народних депутати Сас і Павловський, знаходяться у прокуратурі міста Києва із вимогою категорично терміново прислати сюди слідчу оперативну групу. Зафіксувати факт злочину і діяти згідно чинного законодавства", - повідомив народний депутат України Сергій Пашинський.

Втім, із прокуратури ніхто так і не приїхав. Порадили звернутися до міністерства внутрішніх справ. Депутати та афганці взяли дані у свідків та зробили кілька фотографій. Лише потім, через сім годин замкнення, випустили на свободу правоохоронців. Розповідає телеканал UBR.

По материалам телеканала UBR
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2019. bilogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2019 Studio F26