Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Послуги екскаватора, самоскида, Білогородка, Бобриця, Гореничі, Ігнатовка, Шевченкове

1-12-2011, 10:11  НерухомістьПрезидент доручив спростити реєстрацiю земельних дiлянок
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!
Президент доручив спростити реєстрацiю земельних дiлянок
Президент доручив спростити реєстрацiю земельних дiлянок
Президент України Вiктор Янукович дав доручення внести змiни щодо вдосконалення процедури здiйснення державної реєстрацiї земельних дiлянок, а також провести перевiрку порушень стосовно видачi громадянам державних актiв. Про це УНН повiдомили у прес-службi Державної ветеринарної та фiтосанiтарної служби України.

Вiктор Янукович доручив Прем’єр-мiнiстровi України Миколi Азарову до 15 сiчня 2012 року вдосконалити процедуру реєстрацiї земельних дiлянок. Так, Президент зобов’язав внести змiни до законодавчих актiв, якi б спростили реєстрацiю та не допускали її скасування у випадку, якщо речове право на неї не зареєстровано.

Згiдно з дорученням, розробник документацiї iз землеустрою повинен виготовляти її не менш нiж у двох примiрниках, один з яких має передаватися власниковi.

Окрiм того, посадовi особи, якi порушуватимуть законодавство про державну реєстрацiю речових прав на нерухоме майно, нестимуть вiдповiдальнiсть — у тому числi за вiдтягування строку проведення такої реєстрацiї.

Також Президент доручив передбачити пiд час доопрацювання Держбюджету на 2012-й та наступнi роки видатки на проведення iнвентаризацiї та розмежування земель сiльськогосподарського призначення державної власностi, ведення Державного земельного кадастру та проведення державної реєстрацiї земельних дiлянок та речових прав на них.

Окрiм того, Вiктор Янукович доручив Генеральному Прокуроровi України Вiктору Пшонцi до кiнця 2011 року провести перевiрку фактiв видачi на одну земельну дiлянку кiлькох державних актiв на право власностi, а також порушення строкiв видачi громадянам державних за умови подання необхiдних документiв та вжити за її результатами вичерпних заходiв реагування вiдповiдно до законодавства.

Источник : http://www.unn.com.ua
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2019. bilogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2019 Studio F26