Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Послуги екскаватора, самоскида, Білогородка, Бобриця, Гореничі, Ігнатовка, Шевченкове

15-11-2016, 10:29  Новини Білогородка / Корисні посиланняДомашні завдання визнали шкідливими для дітей.
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!

Домашні завдання визнали шкідливими для дітей


Домашні завдання визнали шкідливими для дітей.

«Ми не знайшли доказів, що домашнє завдання допомагає дітям краще вчитися в школі», - говорить професор з університету Дьюка харріс купер. ця заява однаково шокує і тих, хто обома руками за домашнє завдання, і тих, хто проти.

І що ж, годинник мук, безсонні ночі і пролиті ріки сліз - все це марно?
Думка, що без домашніх завдань немає шкільного навчання, настільки вкоренилася в нашій свідомості, що навіть багатьом дорослим важко ставити під сумнів їх цінність.

Що ж говорять факти? чи дійсно потрібно мучити маленьких першокласників? виявляється, учні початкових шкіл, займаючись в класі, легше засвоюють матеріал і отримують кращі оцінки. а додаткові завдання додому - це купа дорогоцінного часу, який ми забираємо у наших дітей.

Дітям в початковій школі «домашку» не потрібна - ось що показують дослідження. з цим погоджується і викладач Арізони університету Етта Креловек. І навіть у середній школі домашні завдання дають мінімальний ефект.

Старшокласникам домашня робота все ж приносить користь, але і тут необхідно знати міру. наприклад, у учнів, які витрачають на повторення 1,5 години часу, успішність краще, ніж у тих, хто витрачає 4 години. фантастика!

Не поспішайте думати, що це результати погано побудованих спостережень. купер, провівши 120 досліджень в 1989 році і ще 60 в 2006 році, так і не зміг знайти переконливі і наочні плюси домашніх завдань. Але з'ясував, що вони чинять негативний вплив на ставлення дітей до школи.

Ось це і турбує. Дитина, тільки початківець навчання в школі, заслуговує шансу розвивати любов до вивчення. замість цього домашня робота налаштовує проти школи і науки в цілому. Вже в дитячому саду діти стикаються з 11 роками майбутньої «каторги», що викликає стійку ненависть до навчання.

Тисячі сімей б'ються над домашньою роботою щовечора. батьки тиснуть і умовляють. Стомлені діти протестують і кричать. Замість того щоб підтримати один одного в кінці важкого дня, занадто багато виявляються втягнутими в круговорот: «ти "домашку" зробив?»

Діти потребують допомоги дорослих. Але, отримуючи її, звикають покладатися на батьків, які виконують роль «патрульний поліцейський». А це, крім постійного конфлікту і бурчання, підриває одну з головних цілей домашньої роботи - відповідальність.По матеріалам: salon
Перекла та адаптація: belogorodka.info
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2019. bilogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2019 Studio F26